Facebook
Facebook

Sklep Jubilerski RUBIN - Płock, ul. Królewiecka 19, paw. 22

  503 600 679     693 569 952     24 367 55 62         kontakt@rubinjubiler.pl

Złote kolczyki

Kolczyki złote to jeden z ulubionych elementów biżuterii większości kobiet, noszone na co dzień jak i od święta. Pasują zarówno do podniosłych okazji, jak i codziennego stroju.Są obecne w modzie od wielu wieków.

Podkreślają urodę, wyrażają osobowość noszącej ją osoby oraz z łatwością można dopasować ją do wielu stylizacji, wznosząc je na wyższy poziom elegancji.

Przy wyborze modnych kolczyków ze złota ważne jest jednak, by ich kształt dobrać do twarzy pani, która będzie je nosiła. Właściwie dopasowane mogą dodać jej blasku oraz odwrócić uwagę od cech, które chciałaby zatuszować. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientek, nasza oferta obejmuje złote kolczyki dostępne nie tylko w szerokiej gamie wzorów, ale i z różnymi rodzajami zapięć.

W naszej ofercie posiadamy zarówno klasyczne złote kolczyki wiszące, wyposażone w angielskie zapięcie stosowane również w mniejszych modelach kolczyków, jak również sztyfty, nausznice, kolczyki na tradycyjny bigiel czy kolczyki typu koła. To właśnie od zapięcia kolczyka w znaczniej mierze zależy komfort ich zakładania i noszenia, a także pewność, że nie zgubimy kolczyka .