Facebook
Facebook

Sklep Jubilerski RUBIN - Płock, ul. Królewiecka 19, paw. 22

  503 600 679     693 569 952     24 367 55 62         kontakt@rubinjubiler.pl

Złote naszyjniki

Złoty naszyjnik to doskonały prezent dla Pani w każdym wieku. Najpopularniejsze wśród nich to m.in. kolia, choker lub naszyjnik gwiazd tzw. celebrytka.

Kolie które posiadamy to rodzaj krótkiego naszyjnika, bogato zdobione i niezwykle dekoracyjne wykonane ze złota 14-karatowego. Stanowią dodatek do kreacji z odkrytymi ramionami, zakładane z okazji ważnych uroczystości.

Naszyjnik typu choker to hit sezonu. Bardzo uniwersalny naszyjnik o dł. 30-35 cm noszony blisko szyi podobnie jak obroża. Posiadamy złote chokery z jedną zawieszką bądź większą ilością zawieszek. Naszyjnik tego typu sprawdza się przy absolutnie każdej okazji. Ten niepozorny naszyjnik dodany do stylizacji to efekt WOW gwarantowany!

Jeśli szukasz najnowszych trendów i chcesz poczuć się jak gwiazda, wybierz to co one!

Zapraszamy po celebrytki, które obecnie to must-have każdej stylizacji. Delikatne, subtelne i na każdą okazję. Przyciągają spojrzenia, pięknie prezentują się na każdym damskim dekoldzie, delikatne łańcuszki z jedną lub kilkoma zawieszkami w postaci cienkich, ażurowych form. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór naszyjników celebrytek, wśród których można znależć łańcuszki ze zwierzętami, wzory geometryczne, ze skrzydełkami, z koniczynką, ze znakiem nieskończoności, z połączonymi kołami, z serduszkami gładkimi i ażurowymi, gwiazdkami, z blaszką,  liściem,   imieniem,  krzyżykiem, pulsem , z czarnymi onyksami , kolorowymi  i białymi cyrkoniami oraz wieloma innymi przykuwającymi uwagę symbolami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, cały czas staramy się uzupełniać nasze produkty o aktualne nowości.

Złota celebrytka to także świetny pomysł na gustowny, złoty prezent, podarunek ponadczasowy i niezwykle wartościowy.